03 – Wdowa

Karta” Wdowa”

Znaczenie: Kobieta w smutku. Sytuacja powoduje ból. Samotna kobieta (bez męża / partnera).

Wyjaśnienie:

Jednym ze znaczeń karty Wdowa jest żałoba, żal. Coś się skończyło lub dobiegnie końca, a koniec pozostawi głębokie ślady smutku. Nie wszystkie rzeczy, które przychodzą do końca, zasmucają, czasami ludzie mogą poczuć ulgę, na przykład, po przygnębiającej i bolesnej sytuacji. W tym przypadku, ta karta jest ostateczną sytuacją, odejście od sprawy lub że osoba wciąż decyduje się zostawać w przeszłości. Ta karta sygnalizuje żałość, która może wystąpić po pewnych działaniach. Jeśli zadasz pytanie o ciążę, i jako odpowiedź wypada Wdowa – istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będzie w stanie wyobrazić sobie bez dalszego ciągu. Inną rzeczą, którą może oznaczać karta Wdowa – jest to, że żyjesz w płaszczyźnie fizycznej, ale nie żyjesz pełnią życia.

Połączenie z innymi kartami:

Połączenie Wdowa + Nieszczęście oznacza, że możemy spodziewać się traumatycznej sytuacji poprzez złe wiadomości lub niespodziewany wypadek. Prawdopodobnie splątane zdarzenia, które nie pozwolą Ci jasno myśleć. Stagnacja w wiadomościach.

Połączenie Wdowa + Miłość przewiduje, że twój związek miłosny będzie pozbawiony emocji, uczucia i jest prawdopodobne, że będziesz płakać czy się smucić. Twój partner nie jest zdolny do głębokich uczuć, częściowo z powodu przeszłych doświadczeń i ładunku emocjonalnego, który pozostał do dziś.

Wraz z kartą Podróż karta Wdowa może wskazywać na wycieczkę, co potrzebne jest prawdopodobne, aby pomóc osobie, bardzo samotny i narażony na depresję. Ponadto, taka kombinacja może wskazywać na pogrzeb.

Połączenie Wdowa + Dom przewiduje, że dom i rodzina pochodzi z góry – niewytłumaczalne zdarzenia.

 

Udostępnij na: