08 – Oficer

Znaczenie karty cygańskiej „Oficer”

Znaczenie: szczerość, prostolinijność, dokładność, kucharz, dyscyplina.

Wyjaśnienie:

Głównym znaczeniem karty jest „dbać o bezpieczeństwo swojej działalności i spraw”. Karta ma nastawienie do pracy, ciemne czarne włosy, drugi człowiek, czasem kochanek, człowiek w biurze, zwykle wojskowy, listonosz, strażak, mechanik, pilot, lekarz, człowiek, który przybiera mundur lub specjalny urzędnik obdarzony specjalnymi „mocami”, inspektor podatkowy. Odpowiedzialne działanie. Sytuacja, w której trzeba będzie rozwiązywać problemy zawodowe, które nie wymagają opóźnienia, problemy, które wymagają szczególnej uwagi i opieki, dokumenty, które muszą być wypełnione poprawnie. I można uniknąć wielu problemów, zwłaszcza jeśli jesteś praworządny. Jeśli spodziewasz ważnej wiadomości o nim – otrzymasz ją dzisiaj, być może będzie to ważny pakiet w mailu lub powiadomienie e-mail. Może w tym dniu trzeba będzie bronić swojej pozycji przed organami, swoich poglądów na temat egzaminu przed nauczycielami, kogoś słabego chronić. Może wyznaczyłaś wizytę u lekarza dzisiaj? Nie opóźniaj tak, aby nie uruchamiać choroby. Nie angażuj się w żadne kłótnie i niebezpieczne sytuacje, bądź z dala od konfliktu i wojny.

Połączenie z innymi kartami:

Połączenie Oficer + BOP – korupcja, łapówkarstwo. Oszukańcze manipulacje pieniężne. Kiedy miłość jest kombinacją punktów scenariusza do człowieka-Lowelasa, bieganie do każdej spódnicy i nie wchodzi w poważny związek.

Połączenie Oficer + Podróż – Ta kombinacja wskazuje na sytuację na drogach, spotkanie z policją drogową, a czasem kary za nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego, służb drogowych, na remontowanych drogach, holowania, wycieczki. Taka kombinacja może też wskazywać na kuriera, listonosza.

Udostępnij na: