27 – Choroba

Znaczenie karty cygańskiej „Choroba”

Znaczenie: zły stan zdrowia. Choroba / choroby, ale znaczenie karty może również określić ścieżkę do odzyskania zdrowia. Możliwość ukrycia sie za chorobą, nie mając nic wspólnego z kimkolwiek lub czymkolwiek.

Wyjaśnienie:

Początek karty w scenariuszu zwraca się do osoby lub sytuacji, które są w stanie dysharmonii. W niektórych przypadkach oznacza to stosowanie choroby jako wymówki, aby nie mieć do czynienia z realiami każdej sytuacji lub w celu uniknięcia odpowiedzialności. Może jesteś po prostu zmęczony i wyczerpany pracą i codziennym czynnościami lub zbyt zanurzony w negatywnych myślach. Karta ta może wskazywać na potrzebę odpoczynku. W niektórych przypadkach może to oznaczać, że będziesz mógł (dozwolone), aby wyjść z pracy wcześniej lub dostać krótki urlop. Istnieje wiele powodów, które mogą być niezdrowe. Po znalezieniu przyczyny, będzie można zobaczyć rozwiązanie.

Połączenie z innymi kartami:

Połączenie Choroba + Miłość– może osoba, której znaczenie jest istotne doświadcza cierpienia miłości.

Połączenie Choroba + Straty – problemy finansowe, oszustwa.

Połączenie Choroba + List lub Wiadomość. Być może właśnie wiadomość o chorobie lub wiadomości, które będą powodować choroby moralne.

Połączenie Choroba + Nadzieja – poprawa zdrowia, leczenie, walka o odzyskanie.

Połączenie Choroba + Zazdrość – zazdrosne, dręczące czarne myśli, które nie prowadzą do niczego dobrego.

Połączenie Choroba + Nieszczęście – wiadomość o chorobie, nagłe pogorszenie stanu zdrowia, gwałtowne pogorszenie stanu zdrowia.

Połączenie Choroba + Pieniądze może oznaczać kłopoty z finansami, niewydolność bankową w prowadzeniu transakcji pieniężnych.

Udostępnij na: