34 – Wierność

Znaczenie karty cygańskiej „Wierność”

Znaczenie: Mąż wierny lub sytuacja, w której jest osadzona koncepcja pojęcia. I zrównoważony niewolnikiem. Miejsce, pozycja w społeczeństwie. Znajomy, któremu można zaufać. Wolontariusz.

Wyjaśnienie:

Karta Wierność daje pozytywne znaczenie kartom w pobliżu. Zwiększa ona znaczenie kart akcji o niskiej wartości i może złagodzić negatywne skutki. Karta ta przynosi aspekt pobożności, silne przywiązanie do danej sytuacji. Opisuje osoby, na których można polegać. Najważniejsze jest to, że jak z ulubionym zwierzakiem, szczególnie psem, który czeka po powrocie do domu. Silne uczucia – wierność osoby lub firmy.

Codzienność: Dziś będziesz prosić o pomoc przyjaciela lub bliskiego przyjaciela / kolegę. Po wprowadzeniu w ostatniej chwili pomoże Ci rozwiązać problem. Potrzebny jest nowy punkt widzenia na sytuację. Nie rozpaczaj, odzyskasz połączenie lub wiadomość. Być może teraz jest czas, aby zabrać swoje zwierzę do weterynarza. Może wystąpić sytuacja / sprawa związana z małymi zwierzętami. Twoi sąsiedzi, z powodu wyjazdu na kilka dni, mogą cię poprosić, aby opiekować się kotem lub psem.

Karta lojalnościowa jest bardzo pozytywna.

Połączenie z innymi kartami:

Połączenie Wierność + BOP odnosi się do niewierności, zdrady, utraty zaufania do znajomego, niezdolność liczyć na nikogo. Dobrze pomyśleć o pomocy, którą oferujesz, nie podważając zaufania wygląd swojego życia hipokryzji ludzi.

 

Udostępnij na: