Astrologia Tarota

Astrologia Tarota to system, dzięki któremu czytanie kart w talii tarota pomaga w trudnych czasach, oferując refleksję na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Tarot jest ściśle związany z astrologią, ponieważ każda karta odnosi się do planety, elementu lub znaku astrologicznego.

Karty tarota służą do wróżenia, często określane jako wróżby. Ale wielu psychologów również ich używa, czując, że karty często sprawiają, że pacjenci wpatrują się w to, co myślą o sobie. Odbywa się to poprzez podświadomość. Na przykład powiedzmy, że wiesz, że praca nie idzie dobrze, ale nie pozwalasz sobie o tym myśleć. Uzyskanie odczytu kart tarota, który pokazuje, że musisz zmienić zawód, nie mówi tak naprawdę o twojej przyszłości, ponieważ sprawia, że ​​stajesz twarzą w twarz z tym, co naprawdę dzieje się w twoim życiu.

Talia kart tarota składa się z 78 kart, które dzielą się na dwie charakterystyczne części. Pierwsza część nazywa się Major Arcana. Ta część talii ma 22 karty, 21 kart określanych jako atuty i jedną kartę o nazwie Głupiec. Uważa się, że te karty reprezentują różne etapy życia, przez które przechodzimy. Wiele z nich można rozpoznać, takich jak Magik (związany z planetą Merkury), Kochankowie (związani z astrologicznym znakiem Bliźniąt) i karta Śmierci (powiązana ze Skorpionem).

Pozostałe 56 kart znajduje się w Minor Arcana. Arcana pochodzi od łacińskiego słowa „akanum”, co oznacza sekret. The Minor Arcana jest podzielona na cztery kolory, tak jak zwykłe karty do gry. Cztery kolory to Puchary, Różdżki, Miecze i Monety. Każda z tych kart reprezentuje pewien element Ziemi i jest związana z pewnymi znakami astrologicznymi.

Puchary reprezentują wodę i są najbardziej związane z Rakiem, Skorpionem i Rybami. Puchary oznaczają emocje, duchowość i nieświadomość.

Różdżki reprezentują ogień i są związane z Baranem, Lewem i Strzelcem. Różdżki oznaczają działanie, kreatywność i osobisty rozwój.

Miecze stanowią powietrze i są związane z Wagą, Bliźniętą i Wodnikiem. Miecze oznaczają umysł, inteligencję i wiedzę.

Monety reprezentują samą ziemię i są związane z Bykiem, Panną i Koziorożcem. Monety oznaczają fizyczność, doświadczenia cielesne i praktyczność.

Oprócz czterech kolorów, istnieją również karty dworskiew tym król, królowa, książę i księżniczka dla każdego koloru.

Karty Minor Arcana dostarczają więcej szczegółów do kart Major Arcana. Major Arcana daje indywidualny kierunek i informacje o ich życiu osobistym oraz stanie emocjonalnym i psychicznym.
Karty Minor Arcana oferują dodatkowe wskazówki w obszarach takich jak relacje, działania, porażki i sukcesy. Karty Major Arcana są postrzegane jako bardziej uduchowione, podczas gdy karty Minor Arcana są postrzegane jako materialne.

Z upływem lat interpretacja kart ewoluowała. Nowoczesne talie kart tarota są o wiele bardziej wyraziste niż wcześniejsze wersje, częściowo ze względu na to, że obrazy są bardziej związane z ich znaczeniem. Czytający tarota nagradzają swoje karty i często nie pozwalają innym dotknąć ich, ponieważ są postrzegane jako święte narzędzia ich pracy. Wiele zestawów kart jest często postrzeganych jako dzieła sztuki ze względu na szczegółowe obrazy na każdym z nich.

Odnalezienie medium do czytania tarota jest łatwe. Jeśli chcesz osobiście odwiedzić wróżkę, sprawdź lokalne strony. Jeśli mieszkasz na odludziu lub nie możesz osobiście odwiedzić tarocistki, możesz również uzyskać odczyty kart tarota przez Internet. Jeśli używasz ulubionej wyszukiwarki internetowej do wyszukiwania ” darmowego czytania tarota „, znajdziesz wiele stron. Jeśli nie masz pewności, że darmowe odczyty mogą nie być tak dokładne, jak płatna usługa, możesz również znaleźć w Internecie osoby, które będą pobierać opłaty za czytanie. Niektórzy tarociści oprą swoje usługi na liczbie pytań, które zadasz, podczas gdy niektórzy będą po prostu pobierać stałą opłatę za ilość minut.

Niezależnie od tego, czy czytasz karty tarota przez Internet, czy osobiście, powinieneś pamiętać o kilku rzeczach. Czytanie kart tarota nie powinno cię przerażać, ale raczej lepiej zrozumieć siebie. Pomogą ci nie tylko w tym, co przyniesie twoja przyszłość, ale także w tym, co obecnie dzieje się w twoim życiu. Powinieneś wyjść z czytania z pozytywnym nastawieniem i uczuciem oświecenia.

Udostępnij na: