Wróżenie przyszłości

Wróżenie przyszłości

Czy to w filmach, książkach, czy w życiu, ludzką naturą jest ciekawa „co będzie dalej”, co przyniesie przyszłość. Z tego powodu opracowano metody wróżenia przyszłości, niektóre nawet wieki temu. Istnieje kilka narzędzi i sposobów na odgadnięcie przyszłości. Formy spopularyzowane przez Cyganów (w powiązaniu z opowieściami) to spojrzenie w kryształową kulę, czytanie kart tarota, chiromancja, liście herbaty, kości itp.

Wróżbiarstwo nie jest sztuką ani nauką. Ludzie, którzy mają dar wróżenia, są często nazywani wróżbitami. To jest błędna wiadomość, ponieważ naprawdę nie jest to szczęście, że wróżbita widzi, ale możliwości przyszłego życia, miłości, finansów itp. osoby. Wszystko to na podstawie decyzji, które dana osoba czyni teraz.

W filipińskim języku wróżbici nazywani są manghuhula, co dosłownie tłumaczy się na „odgadywaczy”. Zasadniczo oznacza to, że wróżbici podobno po prostu zgadują. Co zaskakujące, ich domysły trafiały na tyle często, że wróżby stały się kwitnącym biznesem.

Pomimo wielu form, najbardziej zaufanym jest astrologia. Istnieją różne rodzaje astrologii, ale najbardziej znane to chińska astrologia (jedna z najstarszych technik wróżbiarskich stworzona przed wiekami) i astrologia zachodnia (stworzona przez astronomów babilońskich).

Chińskie znaki astrologiczne zmieniają się co roku, w oparciu o cykle księżyca. W związku z tym ich rok zaczyna się od pierwszej pełni księżyca w roku. Chiński zodiak opiera się na 12 zwierzętach. Twoje zwierzę opiera się na roku twojego urodzenia. Dwanaście znaków zwierzęcych to: szczur, wół, tygrys, królik, smok, wąż, koń, owca, małpa, kogut, pies i dzik.

Zodiak, z którym ludzie są bardziej zaznajomieni, to ten, który zmienia się z miesiąca na miesiąc. W zależności od twojej daty urodzenia możesz wpaść pod znakiem Wodnika, Ryb, Barana, Byka, Bliźnięta, raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca lub Koziorożca.

Dziś pasjonaci wróżbiarstwa (czy to wróżbici, czy ci, którzy chcą umieć swoją przyszłość czytać) wydają się być wszędzie! Od kawiarni na rogu, przez księgarnie, zabawną sekcję w gazetach, przez radio, telewizję, strony internetowe.

Wróżbici, którzy używają astronomii, wykorzystują wiele matematyki i badań, zanim przedstawią swoje przewidywania. Wynik zależy od położenia gwiazd i linii planet oraz daty i czasu twoich narodzin, aby poczuli, że mogą wymyślić bardziej lub mniej dokładną prognozę.

Wróżbici XXI wieku to więcej niż wróżbici. Działają także jako doradcy lub doradcy dla swoich klientów. Dostarczają więcej niż porady; zapewniają także komfort i uważne ucho w bardzo przystępnej cenie. Twój ulubiony wróżbita staje się częścią twojego życia, a czasami zmienia się z prostego wróżbity w dobrego przyjaciela.

Udostępnij na: